Sapanca Ultra Koşusu 60K

Kayıt Ol

Parkur Bilgileri

  • Yarışı sonlandırma zamanı (cut off) saat 17:00'dır. *Altınoluk Yayla Cp5 'te zamanlama sınırı 6.30'dur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
A Yaman Kurt Kollejliler koşuyor 40-49
Abdullah Karagöl Koşu Dünyamız 40 Altı
Abdülaziz Özay Avcılar Koşu grubu 40-49
AHMET BARLAK Bireysel 40 Altı
AHMET GÖKDERE TWILIGHT TEAM 50+
ahmet say Bireysel 40 Altı
Ahmet Tarakçı abelatpelat 40-49
Ahmet Ziya Erdoğan Ferdi 50+
ALİ ERKAN RunDenizli 40-49
Ali Güre Baskent gencler ve masterler spor kulubu 40-49
Ali Kaytan Bursa Masterler Atletizm Kulübü 50+
Ali SEVİNÇ Bucak Oğuzhan Doğa sporları kulübü 40-49
Alpaslan Bodur Aydos537 40-49
ALPAY BÜYÜK KOŞU DÜNYAMIZ 40-49
ALPTUĞ ERSÖZ ErzuRun 40 Altı
Avni Gök Giresun Maraton Kulübü 50+
aykut saral ferdi 50+
Aytaç Direk Bireysel 40-49
B. SITKI KANDEMİR Ankyra 50+
Bahadır Ozan SİNGER SASFIT 40 Altı
BAHRİ UÇ RUNDENİZLİ 40-49
BAKİ ŞAHİN BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM 50+
Barış Yavuz PersPi 40-49
Baris OZDEMIR Bireysel 40-49
baybars ALPASLAN kolej 40-49
Boris Fitz Bireysel 40-49
Cafer Dalar Bireysel 40-49
Cem SAVACI Bireysel 50+
Cemile Celik Bireysel 50+
Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
cengiz çelik ege maraton 40-49
cengiz turgut 1308 osmaneli belediye spor 40-49
Cengiz tamer Mutlu ankarakoşuyor 40 Altı
CİHAT ÇELİKKAN COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU 50+
Coşkun Sarıbaş BANDAK 40-49
DAVUT HAZAR ultra çaylak runners 40-49
Deniz Çelik Bireysel 40-49
deniz çiçek ferdi 40 Altı
Deniz Ulutaş Sarayönü Koşu 40-49
Elçin Çoban Telmessos Kahinleri 40 Altı
Emrah özcan İMAK 40 Altı
Emre Tüfekçioğlu Shirk Runners 40-49
enes deveci Bireysel 40 Altı
ERDEM DURMAZ Bireysel 40 Altı
Erdoğan çataltepe koşu dünyamız 50+
erhan özkulak Bireysel 50+
Erol KOZAN ferdi 40-49
EROL uzun başkent masterler spor kulübü 50+
Evren Kar Bireysel 40-49
Eyüp Duman Ankyra SK 40-49
Faruk Değirmenci AKUT 50+
fatih kırımlı Bireysel 40 Altı
FATİH OLAK FERDİ 40 Altı
Fedai Kürtül AKUT 50+
Fevzi Şen Bireysel 40-49
Gokhan Guneri Kistik fibrozis dernegi 40-49
Habip ALBAYRAK SERDAR GIDA 40-49
Hakan Hekim Hekimspor 40 Altı
Hakan Karagöz HONDA TÜRKIYE 40-49
Hakan Karakaş ultra çaylak runners 40 Altı
Hakan Tilgel Bireysel 40-49
Hakan Turan Ferdi 40 Altı
haldun koçak Ankara koşuyor 40-49
halil aktan Pfizer Sen Çok Yaşa 40 Altı
Halil Fırat Adana ATLETİZM 40 Altı
HALİL TOPÇU Air force team 40 Altı
HALİL İBRAHİM GÜL MURAT TİCARET 40-49
Hasan Aksöz Kolejliler koşuyor 40 Altı
Hasan Soyertik Bireysel 40-49
Hasan Yıldız Bireysel 50+
Hayrettin Erdemir Ferdi 40-49
Hernando Teran Bireysel 50+
HÜSEYİN ALPARSLAN KOŞU TUTKUNLARI 40-49
Hüseyin Gündüz Münferit 40 Altı
hüseyin polat EGE MARATON 50+
Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız 50+
IHAR YARMOLENKA Porridge Club 40 Altı
Inna Tokmakova 40 Altı
İbrahim Aydın Bucak Oğuzhan Doğa Sporları 50+
İbrahim Bozkurt YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
İdris Tosun Noa gym 40-49
İsa Kocakaya Tip 1 Diyabetli Çocuklar ve Aileler Derneği-Ege Maraton 50+
İSMAİL ODAKAN TEMAD KAYSERİ 40-49
İsmet Ablay Bireysel 50+
İsmet Acar Yok 50+
James Heywood Mr 40-49
Kaan Araf kolpaRun 40 Altı
Kaan Bilgin Bireysel 40-49
Kadir Çelik Doğuş koşu klübü 40 Altı
Kaya ÇORAK Bireysel 40 Altı
Kemal Dundar Bireysel 40 Altı
KEMAL KUKUL Bireysel 50+
Kemal Kadir Özkarakaş Redteam 40 Altı
Kenan Kıbıcı Caddebostan masterleri 50+
KEREM ÖZPINAR SASFİT 40 Altı
kkk kkk kkk 40 Altı
Mansour naserabadi Bireysel 40 Altı
Mecit Çelebi Bireysel 50+
medin Erdoğan koşu dünyası 50+
Mehmet Kaplan Bucak Oğuzhan Doğa Sporları 40-49
MEHMET KARA rundamental 40 Altı
Mehmet Türkyılmaz Yarımada Koşu Grubu 40-49
MEHMET YENER AllianzTurkiye 40-49
Mehmet Ali OK Aydos537 40-49
Mehmet Burak Babaç Bireysel 50+
Mehmet Zahir Kül Salomon Running Türkiye 40-49
Mesut Yiğit Botanikrun Koşu Gurubu 40 Altı
Metin Çatar Bireysel 40 Altı
Michael Bartlett Bireysel 50+
MİKAİL TOPCU TOPCU ADANA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 40 Altı
Muhammet Serhan YALÇIN AdïmAdïm İzmir 40 Altı
muhsin şencan koşu dünyamız 50+
Murat Ayaş Bireysel 40-49
Murat Barut run denizli 40 Altı
Murat Kaya Trabzonspor 40-49
Murat Kurtak Mehmet gündem team 40 Altı
Murat VURAL Bireysel EDAYLİN 40 Altı
MURAT YEŞİLTAŞ YARIMADA KOŞU GURUBU 40-49
Murat Alper Talı #BiKoşuAdana 40 Altı
Musa Avsan Bireysel 40 Altı
Mustafa Elmacı Gezginlerin Rotası Dağcılık ve Doğa sporları 50+
mustafa Güler Mülkiye 40 Altı
mustafa pehlivan başkent gençler ve masterlar 50+
MUZAFFER ÖZMEN Bireysel 40-49
NESİMİ ÖZBEY RUN DENİZLİ 50+
Nihat Özen Haarlem 40 Altı
Nilüfer Kunt Doğuş Koşu Kulübü 50+
Oğuz Alp Bekircan Twilight 40-49
Oğuzhan Emre SİNGER SASFIT 40 Altı
ONUR AZCAN Aydos 537 40-49
Osman DEMİR Bireysel 50+
Osman PIRNAZ İdadak 50+
önder duran Ultra çaylak Runners 40-49
Özgür Rahmi ÖZMEN Adım Adım Ankara 40-49
POLAT KIHRI Ferdi 40-49
Rafet ÖZCAN ErzuRun 40 Altı
RIZA DİNÇER ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 50+
Sadık Taşkın ultra team 40 Altı
SAMET UYSAL Bireysel 40 Altı
Saner Sarı BİREYSEL 40-49
SATILMIŞ GÜNDOĞDU Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
Selçuk Akbaba ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40 Altı
SEMA BULDANLIOGLU COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU 50+
SERCAN ASAN ulra team 40 Altı
Serkan Imrak Twilight Team / Marathonist 40-49
serpil yanbastı Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
Sevim Özdemir Yok 50+
sürgün akbudak Bireysel 40 Altı
Şamil Karahan Bireysel 40 Altı
Şevket ÖZLÜ stormylife_run 40-49
Şevki Demirtaş Ferdi 40 Altı
Tarık Dede Bireysel 50+
Tekin Alabaş Ereğli Koşu Grubu 40 Altı
TOLGA GÜLER Twilight Team 40-49
Tolga Sagıt Yok 40-49
Tuncay Aktaş ultra çaylak runners 40-49
utku ünsal Bireysel 40-49
Yalçın Doğu Bursa Eczacı Odası 40-49
Yasin Aksahin Bireysel 40 Altı
yasin ünal InBodyTeamTR 40-49
Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü 50+
yaşar hazar akut 40-49
YAVUZ MEYDANCI ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40 Altı
Yusuf Özceylan Bireysel 40-49
Yusuf Özdemir Koşu Dünyamız 40 Altı
Yüksel Çakmak Bireysel 50+
Zafer Kaya Sky runners 40-49
Zafer YAZICI ultra çaylak runners 40-49
zekine pündük Bireysel 40-49
Zübeyde Sivriservi Bireysel 40-49

Bize Ulaşın