Sapanca Ultra 35K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışı sonlandırma zamanı (cut off) saat 16:30'dır.
  • NG Sapanca Hotel' den Start alır. (https://nghotels.com.tr/ng-sapanca/)
  • NG Sapanca Hotels de son bulur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
A.Serkan Arman Bireysel 40-49
ADEM ASLAN Flight Team 40 Altı
Ahmet AKIN Ferdi 40 Altı
Ahmet Dağ adım adım 40-49
Ahmet Gorer Limitli 40 Altı
AHMET KIZIL MYLASA SİGORTA LTD.ŞTİ. 40-49
AHMET ANIL AYDIN Bireysel 40-49
Ahmet Mesut Onat Bireysel 40-49
ahmet serdar erenler Bikoşu Adana 40-49
Akın Bozyak Bireysel 40 Altı
Akın Taşkıran Alpine running team 40 Altı
Akın Yeniceli Aytemiz Alanyaspor Kulübü 40 Altı
Ali Koç ANITTEPE RUHU 40-49
ali şahin Bireysel 50+
Alper Dalkılıç Columbia Montrail Türkiye 40-49
altay özcan Bireysel 40 Altı
Anıl Ayvat Bodrunners 40 Altı
ANNA PANINA 40 Altı
Arıkan Yıldız Bireysel 40 Altı
Arif Yazici KolpaRun 40 Altı
Arzu Bişgin Alp Bireysel 40-49
aslı celebi Bireysel 40 Altı
Atilla Aslankaya Barselona United 40-49
aydın coşar koşu dünyamız 50+
Ayhan Esen Bireysel 40 Altı
Ayhan Kaya Bireysel 40 Altı
AYKUT BAYLAS Bireysel 40 Altı
Ayla Gokmen Ankyra SK 40 Altı
Aysun Özcan ANKYRA SK 40-49
Ayşe Umutlu yılmaz Bireysel 40-49
Ayşegül Adıyaman Patika 40 Altı
AYŞEGÜL ŞENTÜRK Bireysel 40-49
AZİME BURCU SOLAK KOŞU KADINI & ANKARA KOŞUYOR 40 Altı
B. SITKI KANDEMİR Ankyra 50+
BAHADIR İŞSEVEN Marathonist/Garmin Türkiye 40-49
Bahadır Kaya Değirmendere bisiklet grubu 40 Altı
BANU KİPER Bireysel 40-49
BARIŞ TUNCABOYLU YOK 40-49
Barış Yavuz PersPi 40-49
Başar Göktaş Bireysel 40 Altı
Baybars Alpaslan Bireysel 40-49
Bekir ÇAKAROĞLU İZELTAŞ 40 Altı
Belgin Arkat Bireysel 40-49
Belgin Karslıoğlu Ultra team 40 Altı
Berkay Sezer Monttırtıl 40 Altı
Bilgehan Paray Bireysel 40 Altı
BURAK BERBER Usual Suspects 40 Altı
Burcu Ateş Bireysel 40 Altı
Burhan Kocaman Olaylar Koşuda 40 Altı
Bülent Kebapcı Beylikdüzü Triatlon grubu (BTG) 40-49
Cahit Bülent ÇARKGİL ÇAGET 40-49
Celâl Kuz Yesido 40-49
Celil Kaçoğlu SASfit 40 Altı
CEM CEMALETTİN BALCI Bireysel 40-49
CENGİZ ALANSU ÇAGET 50+
Cengiz Seyhan İstanbul Masterleri Atletizm Klübü 50+
cengiz turgut 1308 osmaneli belediye spor 40-49
Ceyhan Usanmaz Sport 2000 40 Altı
cIgdem Isıkan Spartan Run 40-49
Cihan Asrak Marathonist 40 Altı
Cihan Atban Boluspor 40 Altı
CÜNEYT NALBANT MATCH 40 Altı
Devrim Akpinar 40-49
Devrim Başar Turgut RUNDAMENTAL 40-49
Didem Sarıoğlu Bireysel 40 Altı
Dinara Kurbanova Rundamental 40 Altı
Doğan YILDIZ Bireysel 40 Altı
Doğukan Cihan Bireysel 40 Altı
Doro Eyüboğlu Spartan Run 50+
Duygu Karahasanoglu Beatruncrew 40 Altı
Ecem Eroglu Doğuş Koşu Kulübü 40 Altı
Egemen Döner SASFİT ESKİŞEHİR 40-49
Elbeyi Karakoc Sosyal tazi 40-49
Elena Polyakova Columbia Montrail Türkiye 40 Altı
Elif ŞİMŞEK Bireysel 40 Altı
Emin Erol Bireysel 50+
EMİN EMRE EREN Akbank RedRunners 40 Altı
Emirhan Battalcioglu Corerunners 40-49
Emre Oztuna Adım Adım 40-49
EMRE ÖZKARA Bireysel 40 Altı
Emre Tüfekçioğlu Shirk Runners 40-49
Engin Çetinay BodRunners 40 Altı
ENGİN ÖZDEMİR Bireysel 40 Altı
Ercan Balioğlu KOŞU TUTKUNLARI 40-49
ERCAN ÇAĞLAYAN CARREFOURSA 40 Altı
Ercan Dinamit Bireysel 40-49
Ercan Sancak Bireysel 40 Altı
erdem kalenderoğlu Bireysel 40 Altı
erdoğan kalay YüzBinKoş 50+
Erhan Güler Ankara masterları 50+
Erkal Hascan BeatRunCrew 40-49
Erkin Küçük giresun maraton kulübü 40-49
EROL uzun ankara ferdi 50+
ERTUĞRUL DALGAR İZMİR MASTERLER 50+
ESRA ERSOY INTERSPORT 40 Altı
evren odabaşıoğlu Baskent gencler ve masterler spor kulubu 40 Altı
Eyüp Duman Ankyra SK 40-49
F.Serdar CİRİK Ege Maraton 40-49
Fahri Erenel AKUT 50+
Fatma Kostak Ferdi 40 Altı
fatma sıkı istanbul masterleri atletizm kulübü 50+
fatma TERZİOĞLU Bireysel 40-49
FERRUH ÜSTE Ege Maraton 50+
Figen Ergün Bireysel 40-49
Gokhan Ozel beatruncrew 40 Altı
GÖKER TETİK DOĞUŞ KOŞU KULÜBÜ 40 Altı
Gökhan Aslan Pfizer Sen Çok Yaşa 40 Altı
Gökhan Genişyürek ankarunning 40 Altı
Gökhan Özkan Bireysel 40 Altı
Gönül çataltepe İstanbul Masterleri Atl.Klb. 50+
Gülser Yay TeamUltraTrailRunner 50+
Günay Avcı Bireysel 40-49
Güneş Melike Doğan Flightteam 40-49
H. Emre Aral Bireysel 40-49
Habibe SİNGER SASFİT 50+
Hakan Akben Red Team 40 Altı
Hakan Özel Doğuş Koşu Kulübü 40-49
Hakan Turan Ferdi 40 Altı
HALE ŞANDA RunDo@Run 40 Altı
Halil Doğan Bireysel 40-49
Halil Özkaya Bireysel 40-49
Halil ibrahim Oktay Bireysel 40 Altı
HAMZA ŞANDA Bireysel 40 Altı
Harun Uluyol Bireysel 40 Altı
Hasan Aktaş Bireysel 40 Altı
hasan akyol Mudanya Belediye Spor 40 Altı
Hasan Güler Ferdi 40 Altı
Hilmi Mert Bireysel 50+
Hüseyin Yıldız Bireysel 40 Altı
HÜSEYİN YUMRUTAS DO KOŞU KULÜBÜ 40-49
IBRAHIM COMERT Monttirtil 40 Altı
Inna Tokmakova 40 Altı
İbrahim Kara adidas Runners İstanbul 40-49
İbrahim Nar Bireysel 50+
ibrahim somalı Bireysel 50+
İbrahim can Sarı BodRunners 40 Altı
idris erdoğdu rüzgarla koşanlar 40-49
ilhan özdemir Dörtel Gümrük Müşavirliği A.Ş. 40-49
ilker Laçalar Twilight 40-49
İlker Sarıkaya AKUT-ÇAGET-RUNTOEAT 40-49
ilyas gultaş ferdi 50+
İSA YAVUZ İSTANBUL CERRAHİ HASTANESİ 40 Altı
ismail Ofli frodo's 40 Altı
İsmail Serdar Kuzucu Bireysel 50+
İsmet Ablay Bireysel 50+
JGJHGJH JHGJG HJGHJGJ 40-49
John Young Fethiye 50+
Joie Marie All by myself 40 Altı
Jolanda van Til Ultra Alemler 40 Altı
Julide ARSLAN Ferdi 40-49
Kadir Çelik Doğuş koşu klübü 40 Altı
Kadir Kocaer Bireysel 40-49
Katife Keskin Bireysel 40 Altı
KEREM ÖZPINAR SASFİT 40 Altı
KORHAN MEMİŞOĞLU SOSYAL TAZI 40 Altı
Kudret Arabacı uludağ üniversitesi spor kulübü 40 Altı
Levent Güner Bireysel 40-49
Leyla Ofli frodo's 40 Altı
Lütfi Oduncuoğlu Ankyra SK 40 Altı
Mehmet Aydıngör Bireysel 40 Altı
MEHMET BULCA Beat Run Crew 40 Altı
Mehmet ÇAKIR ÇAGET 40-49
MEHMET ERGÜL ANKARA KOŞUYOR 40 Altı
MEHMET KOÇDEMİR Spartan Run 40-49
MEHMET SONAY Bireysel 40-49
MEHMET ALİ KIRMIZIOĞLU Bireysel 40-49
Mehmet Ali Meriç Bireysel 50+
Mehmet Burak Babaç Bireysel 40-49
Mehmet Zahir Kül İntersport Türkiye Running Team 40-49
meltem demir Kaş-Koş 40 Altı
MERİÇ AŞER Bireysel 40 Altı
Meriç Aşer Aşer Bireysel 40 Altı
Merve Türkkan Bireysel 40 Altı
METE TOPRAK ANKARA MASTERLERİ 40-49
Metehan ÖZCAN Bireysel 40-49
Muharrem İlseven İntersport 40-49
Muharrem Tuna Bursa Masterler 50+
Murat Alatlı Bireysel 40 Altı
Murat Karabulut Alikev/BeatRun 40-49
Murat Namli Bireysel 40-49
Murat Özkan Bireysel 40 Altı
Murat Tanınmış İZELTAŞ 40 Altı
MURAT YAVUZ AVCILAR KOŞU 50+
Musa Avsan Bireysel 40 Altı
MUSTAFA PEHLİVAN başken gençler ve masterlar 40-49
Nalan Okutan Ferdi 50+
Namık Budak Koza Dağcılık ve Spor Kulübü 50+
Nazım Özgür Bireysel 40-49
nazif kar Koşu Dünyamız 50+
Necati Can Uğur Ankara Koşuyor 40 Altı
Neslihan Özbek Bireysel 40 Altı
Nesrin İşseven Doğuş Koşu Kulübü 40-49
Nihat Diler Adım Adım Ataşehir Atletizm 50+
Nilüfer Kunt Doğuş Koşu Kulübü 50+
Nusret Kutlu Spartan Run 40 Altı
Nusret Erkan TOPÇU Bireysel 40 Altı
OGÜN GÜLENÇ Adidas RUNNERS ISTANBUL 50+
Oğuz Bayrak Bireysel 40 Altı
Oğuzhan Öztürk Manavgat Türk Eğitim Sen 40-49
oktay fırat Ms 40-49
Oral Ergül Çaget 50+
Orhan İlter Bursa Koşuyor 50+
orkun kızıltay Bireysel 40 Altı
Osman Samdan Sasfit 40-49
Ozan Hoşyılmaz Bireysel 40 Altı
ömer özdemir Bireysel 40-49
Ömer Emre Diker İDADIK 40 Altı
Ömer Faruk Sıngın Bireysel 50+
önder aydemir Bireysel 40-49
Özge Doğan Doğuş Koşu Kulübü 40 Altı
Özgecan Boybaş Boybaş Bireysel 40 Altı
özgür özdoğan koşu dünyamız 40 Altı
Özhan Karaman YüzBinKoş 40 Altı
Pelin Börcek Anıttepe Ruhu 40-49
Pelin CİRİK Ege Maraton 40-49
PINAR ULUS BİREYSEL 40 Altı
rabia özer Beat Run Crew 40 Altı
RIDVAN ŞÜKÜR FERDİ 50+
Rikki Lee Roath Bireysel 40 Altı
Ruhi Ceylan Ankara 50+
Sadık Taşkın ultra team 40 Altı
Sadık Unutmaz EKER URUN TEAM 40-49
sadun ONAT Bireysel 40-49
Sara Poyraz Bireysel 50+
Sarven Dursun Bireysel 40-49
SATILMIŞ GÜNDOĞDU Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
SELÇUK EVİRGEN EVİRGEN Bireysel 50+
Selma Akgün Bireysel 40-49
Selma Ardıc Bireysel 40 Altı
Selnur Yeter Bireysel 50+
Semih Cokceken Bireysel 40 Altı
Serdar Kurt Doğuş Koşu Klübü 40 Altı
Serdar Laçalar Twilight 40 Altı
SERDAR YOLDAŞ ÇAGET 50+
Serkan Emir NavyRunners 40-49
Serkan Şahin Bireysel 40 Altı
Serkan Mustafa İNCE Bireysel 40 Altı
Serpil Budak Bireysel 40 Altı
serpil yanbastı Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
SEZAİ TOĞAN Bireysel 40-49
Sezer Altunparlar Bireysel 40 Altı
Sırrıcan Karadoğan Bireysel 40 Altı
Sibel Adıgüzel Asıcs 40-49
Sibel Çalışkan Çoban Bireysel 40-49
Sinan Gürsoy Beat Run Crew 40 Altı
SONGUL SIMSEK SOSYAL TAZI 40 Altı
Suat Şahin Akut 40 Altı
Tamer Karaoğlu VoltRUN 40-49
TARIK UÇAR Bireysel 40 Altı
Tayfun Rodoplu My Club 50+
TOLGA ÜNAL Bireysel 40-49
Tuğba Boz Bireysel 40 Altı
TUĞRUL ORAL Bireysel 40-49
Tunay Ofli Bireysel 40 Altı
Turan Gürses Bireysel 50+
Turceyin Akbulut BodRunners 40 Altı
Türkan Balaban Bireysel 40-49
tüzbent musayeva ege maraton 50+
Umut Can Temiz Doğuş Koşu Klübü 40 Altı
ÜMİT SAYIN Bireysel 40-49
VEDAT BAYBOĞA Bireysel 40-49
veysel cüstan Bireysel 50+
Veysel Uyanık İzmir Atletizm Spor Klübü 50+
Yasin Pamuk Caget 40-49
Yaşar Anter izmir atletizm spor kulübü 50+
Yeliz Çelik Bireysel 40 Altı
Yener Zakut Monttırtıl 40-49
Zeynep Görpe ADIM ADIM 40 Altı

Bize Ulaşın